Interruttore automaticu à corrente residua 2P MUTAI CMTB1LE-63 RCBO
Dettagli di u produttu
L'interruttore differenziale (RCBO) prutege contr'à i periculi di scossa elettrica è d'incendii causati da guasti à terra è sovracorrenti. Rileva è interrompe e perdite di corrente à terra, comunemente cunnisciute cum'è currenti residuali, chì ponu accade per via di cablaggi difettosi, isolamentu dannighjatu o apparecchiature elettriche difettose. Inoltre, prutege ancu contr'à e sovracorrenti, chì ponu esse causate da corti circuiti o circuiti sovraccarichi.
I RCBO sò cumunemente usati in edifici residenziali è cummerciali, è ancu in applicazioni industriali. Sò particularmente utili in situazioni induve hè necessaria a prutezzione di circuiti individuali, cum'è in cucine, bagni è altre zone induve l'apparecchiature elettriche sò prubabili di vene in cuntattu cù l'acqua.
| Nome di u pruduttu | Interruttore di circuitu a corrente residuale RCBO |
| N° di mudellu | CMTB1LE-63 2P |
| Standardu | IEC61009-1 |
| Corrente nominale In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polacchi | 2P |
| Tensione nominale Ue (V) | 230V |
| Frequenza nominale | CA 50/60Hz |
| Capacità nominale di cortocircuitu Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tensione nominale di resistenza à l'impulsu Uimp | 4000V |
| Temperatura ambiente | -20℃~+40℃ |
| Tipu di liberazione istantanea | CD |
| Corrente residuale nominale di funziunamentu In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Curva
Dimensione di u contornu è di l'installazione (mm)
Vantaghju
1. Prutezzione di i circuiti contr'à a corrente di cortu circuitu
2. Prutezzione di i circuiti contr'à a currente di sovraccaricu
3.Prutezzione di a prutezzione di e perdite à terra
Polacchi
Applicazione
L'MCB hè largamente utilizatu in l'edifizii, a residenza, l'applicazioni industriali, a trasmissione di energia elettrica.
Altri
Imballaggio
3 pezzi per scatula interna, 60 pezzi per scatula esterna.
Dimensione per scatula esterna: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Mercatu principale
Mediu Oriente, Africa, Sud-Est Asiaticu, Sudamerica, Mercatu di a Russia... ecc.
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












