Interruttore automaticu à corrente residua 3P MUTAI CMTB1LE-63 RCBO
Dettagli di u produttu
Un interruttore di circuitu à corrente residua cù prutezzione di sovracorrente (RCBO) hè un dispositivu di sicurezza elettrica chì combina e funzioni di un dispositivu di corrente residua (RCD) è di un interruttore miniatura (MCB) in una sola unità.
L'interruttore automaticu à corrente residuale CMTB1LE-63 pò prutege e persone è l'energia da scosse elettriche, cortocircuiti, sovraccarichi. L'interruttore RCBO hè utilizatu principalmente in edifici cummerciali è residenziali. Hè cunforme à a norma IEC61009-1.
| Nome di u pruduttu | Interruttore di circuitu a corrente residuale RCBO |
| N° di mudellu | CMTB1LE-63 3P |
| Standardu | IEC61009-1 |
| Corrente nominale In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polacchi | 3P |
| Tensione nominale Ue (V) | 400V |
| Frequenza nominale | CA 50/60Hz |
| Capacità nominale di cortocircuitu Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tensione nominale di resistenza à l'impulsu Uimp | 4000V |
| Temperatura ambiente | -20℃~+40℃ |
| Tipu di liberazione istantanea | CD |
| Corrente residuale nominale di funziunamentu In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Curva
Dimensione di u contornu è di l'installazione (mm)
Vantaghju
1. Prutezzione di i circuiti contr'à a currente di cortu circuitu, a currente di sovraccaricu è a prutezzione di dispersione à terra
2. Facile da installà: I RCBO sò tipicamente compatti è facili da installà, ciò chì li rende ideali per l'usu in spazii chjuchi o zone strette.
Polacchi
Applicazione
L'interruttori automatichi miniaturizzati MCB sò prufessiunali è largamente aduprati in l'edilizia, a residenza, l'applicazioni industriali, a trasmissione di energia elettrica.
Altri
Imballaggio
2 pezzi per scatula interna, 40 pezzi per scatula esterna.
Dimensione per scatula esterna: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Mercatu principale
MUTAI Electric si cuncentra nantu à u Mediu Oriente, l'Africa, l'Asia Sudorientale, l'America Meridionale è u mercatu russu.
Perchè sceglie noi
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













