Interruttore automaticu à corrente residua MUTAI CMTB1LE-63 4P RCBO
Dettagli di u produttu
L'interruttore automaticu à corrente residuale CMTB1LE-63 pò prutege e persone è l'energia da scosse elettriche, cortocircuiti, guasti di sovraccaricu. L'RCBO hè utilizatu principalmente in edifici cummerciali è residenziali,
Hè cunforme à a norma IEC61009-1.
| Nome di u pruduttu | Interruttore di circuitu operatu da corrente residuale |
| N° di mudellu | CMTB1LE-63 4P |
| Standardu | IEC61009-1 |
| Corrente nominale In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polacchi | 4P |
| Tensione nominale Ue (V) | 400V |
| Frequenza nominale | CA 50/60Hz |
| Capacità nominale di cortocircuitu Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tensione nominale di resistenza à l'impulsu Uimp | 4000V |
| Temperatura ambiente | -20℃~+40℃ |
| Tipu di liberazione istantanea | C o D |
| Corrente residuale nominale di funziunamentu In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Curva
Dimensione di u contornu è di l'installazione (mm)
Vantaghju
1.Prutezzione di a currente di cortu circuitu è di a currente di sovraccaricu
2. Prutezzione contr'à e scosse elettriche: Un interruttore di corrente residuale rileva è interrompe i guasti elettrichi causati da perdite di corrente à terra, impedendu scosse elettriche è elettrocuzione.
3. Tempu di risposta rapidu: Quessi interruttori sò cuncepiti per scattassi rapidamente, spessu in una frazione di secondu, quandu si detecta un difettu elettricu.
Polacchi
Applicazione
L'interruttori automatichi miniaturizzati MCB sò prufessiunali è largamente aduprati in l'edilizia, a residenza, l'applicazioni industriali, a trasmissione di energia elettrica.
Altri
Imballaggio
1 pezzu per scatula interna, 20 pezzi per scatula esterna.
Dimensione per scatula esterna: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Mercatu principale
MUTAI Electric hà una enfasi particulare nantu à serve i mercati in u Mediu Oriente, Africa, Sud-Est Asiaticu, Sudamerica è Russia ... ecc.
Perchè sceglie noi
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












