Mutai CMTB1-63 Interruttore miniatura Mcb à curva C 4P
Dettagli di u produttu
L'interruttore miniatura CMTB1-63 offre prutezzione contr'à i curtcircuiti è i sovraccarichi, è pò ancu esse adupratu per trasferimenti è cunversioni di sistemi di putenza pocu frequenti. Cù un design strutturale avanzatu, prestazioni affidabili, alta capacità di interruzione è un aspettu elegante, l'MCB hè un pruduttu di alta qualità. U so involucru è e so parti sò custruite cù materiali cù una forte resistenza à l'impattu è proprietà ignifughe.
| Nome di u pruduttu | MCB |
| N° di mudellu. | CMTB1-63 4P |
| Standardu | IEC60898-1 |
| Certificatu | CE |
| Corrente nominale In (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polacchi | 4P |
| Tensione nominale Ue (V) | 400/415V |
| Frequenza nominale | CA 50/60Hz |
| Capacità nominale di cortocircuitu Icn | 3000A/4500A |
| Tensione nominale di resistenza à l'impulsu Uimp | 4000V |
| Temperatura ambiente | -20℃~+40℃ |
| Tipu di liberazione istantanea | C |
| Culore | Biancu + rossu |
| Serviziu | OEM è ODM |
Curva
Polacchi
Vantaghju
1. Prutezzione di i circuiti contr'à a corrente di curtcircuitu
2. Prutezzione di i circuiti contr'à a currente di sovraccaricu
3. Bellu cuncepimentu è faciule da stallà
Applicazione
L'MCB hè largamente utilizatu in l'edifizii, a residenza, l'applicazioni industriali, a trasmissione di energia elettrica ... ecc.
Altri
Imballaggio
3 pezzi per scatula interna, 60 pezzi per scatula esterna.
Dimensione per scatula esterna: 22 * 8,2 * 8 cm
Mercatu principale
Mediu Oriente, Africa, Sud-Est Asiaticu, Sudamerica, Mercatu di a Russia... ecc.
Dumande è Cundizioni
I MCB sò stati certificati da certificati internaziunali cum'è CCC, CE è CB, è sò supportati da certificati di sistemi di gestione ISO 9001 è ISO 14001.
Perchè sceglie noi
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













