Interruttore miniatura Mutai CMTB1-63 3P MCB
Dettagli di u produttu
L'interruttore miniatura CMTB1-63 pò prutege u dispusitivu da cortocircuiti è sovraccarichi, pò ancu esse adupratu per un trasferimentu è una cunversione pocu frequenti di u sistema di putenza. L'MCB hè di struttura avanzata, prestazioni affidabili, alta capacità di interruzione, aspettu elegante ecc. A carcassa è e parti sò fabbricate cù materiali chì offrenu resistenza à l'impattu è forti proprietà ignifughe.
| Nome di u pruduttu | Interruttore miniatura MCB |
| N° di mudellu. | CMTB1-63 3P |
| Standardu | IEC60898-1 |
| Certificatu | CE |
| Corrente nominale In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polacchi | 3P |
| Tensione nominale Ue (V) | 400/415V |
| Frequenza nominale | CA 50/60Hz |
| Capacità nominale di cortocircuitu Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tensione nominale di resistenza à l'impulsu Uimp | 4000V |
| Temperatura ambiente | -20℃~+40℃ |
| Tipu di liberazione istantanea | CD |
| Culore | Biancu + rossu |
| Serviziu | OEM è ODM |
Curva
Polacchi
Vantaghju
1. Cù una dimensione chjuca è compacta, faciule da installà
2. Caratteristica di corta corrente, sovraccaricu, alta capacità di rottura
3. ponu furnisce una prutezzione affidabile contr'à i difetti elettrichi, è sò testati per risponde à i standard di sicurezza internaziunali.
Applicazione
I prudutti MCB sò largamente usati in l'edifizii, a residenza, l'applicazioni industriali, a trasmissione di energia elettrica.
Altri
Imballaggio
4 pezzi per scatula interna, 60 pezzi per scatula esterna.
Dimensione per scatula esterna: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Mercatu principale
Mediu Oriente, Africa, Sud-Est Asiaticu, Sudamerica, Mercatu di a Russia.
Perchè sceglie noi
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













