Interruttore miniaturizatu MUTAI CMTB1-63H 1P Mini MCB
Dettagli di u produttu
L'interruttore miniatura CMTB1-63 pò prutege u dispusitivu da i cortucircuiti è da a prutezzione da sovraccarichi, pò ancu esse adupratu cum'è trasferimentu è cunversione pocu frequenti di u sistema di putenza. L'MCB hè di struttura avanzata, prestazioni affidabili, alta capacità di interruzione, aspettu elegante ecc. A carcassa è e parti sò fatte di materiale cù resistenza à l'impattu, forte caratteristica ignifuga.
I MCB sò dispunibili in cunfigurazioni unipolari, bipolari è tripolari, cù ogni polu capace di prutege un circuitu separatu.
| Nome di u pruduttu | Interruttore miniatura MCB |
| N° di mudellu. | CMTB1-63 1P |
| Standardu | IEC60898-1 |
| Certificatu | CE |
| Corrente nominale In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polacchi | 1P |
| Tensione nominale Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Frequenza nominale | CA 50/60Hz |
| Capacità nominale di cortocircuitu Icn | 6000A |
| Tensione nominale di resistenza à l'impulsu Uimp | 4000V |
| Temperatura ambiente | -20℃~+40℃ |
| Tipu di liberazione istantanea | CD |
| Culore | Biancu + grisgiu |
| Serviziu | OEM è ODM |
Polacchi
Applicazione
L'interruttori automatichi miniaturizzati MCB sò prufessiunali è largamente aduprati in l'edilizia, a residenza, l'applicazioni industriali, a trasmissione di energia elettrica.
Vantaghju
1.Prutezzione di a currente di cortu circuitu è di a currente di sovraccaricu
2. Alta capacità di rottura è scattu rapidu
3. Dimensione compatta: I MCB sò cuncepiti per esse chjuchi è compatti, ciò chì li rende facili da installà è da adattà à i pannelli elettrici è i quadri di distribuzione.
Altri
Imballaggio
12 pezzi per scatula interna, 240 pezzi per scatula esterna.
Dimensione per scatula esterna: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Dumande è Cundizioni
Cù certificati di sistema di gestione ISO 9001, ISO14001, i prudutti sò qualificati da certificati internaziunali CCC, CE, CB.
Mercatu principale
Mediu Oriente, Africa, Sud-Est Asiaticu, Sudamerica, Russia ... ecc.
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












