Interruttore miniaturizatu MUTAI CMTB1-63H 2P mini MCB
Dettagli di u produttu
L'interruttore miniatura CMTB1-63 hè cumunamente adupratu in i sistemi elettrichi per a prutezzione contr'à u sovraccaricu è i curtcircuiti. L'MCB pò ancu esse adupratu cum'è trasferimentu è cunversione pocu frequenti di u sistema di putenza. L'interruttori miniatura sò adatti per una vasta gamma di applicazioni, da residenziali à industriali, è sò cumunamente aduprati in l'illuminazione, u riscaldamentu è i circuiti di cuntrollu di u mutore.
| Nome di u pruduttu | Interruttore miniatura |
| N° di mudellu. | CMTB1-63 2P |
| Standardu | IEC60898-1 |
| Certificatu | CE |
| Corrente nominale In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polacchi | 2P |
| Tensione nominale Ue (V) | 400/415V |
| Frequenza nominale | CA 50/60Hz |
| Capacità nominale di cortocircuitu Icn | 6000A |
| Tensione nominale di resistenza à l'impulsu Uimp | 4000V |
| Temperatura ambiente | -20℃~+40℃ |
| Tipu di liberazione istantanea | CD |
| Culore | Biancu è grisgiu |
| Serviziu | OEM è ODM |
Polacchi
Applicazione
L'interruttori miniaturizzati sò largamente usati in l'edifizii, in residenze, in applicazioni industriali è in a trasmissione di energia elettrica.
Vantaghju
1. Prutezzione di a corrente di cortu circuitu è di a corrente di sovraccaricu, pò ancu esse aduprata cum'è trasferimentu è cunversione pocu frequenti di u sistema di putenza.
2. Dimensione compatta: I MCB sò cuncepiti per esse chjuchi è compatti, ciò chì li rende facili da installà è da adattà à i pannelli elettrici è i quadri di distribuzione.
3. Sganciu rapidu: I MCB sò cuncepiti per scattà rapidamente in casu di sovraccaricu o cortocircuitu, ciò chì aiuta à prevene danni à l'apparecchiature elettriche è periculi potenziali per e persone.
4. Alta capacità di rottura
Altri
Imballaggio
6 pezzi per scatula interna, 120 pezzi per scatula esterna.
Dimensione per scatula esterna: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Dumande è Cundizioni
Cù certificati di sistema di gestione ISO 9001, ISO14001, i prudutti sò qualificati da certificati internaziunali CCC, CE, CB.
Mercatu principale
MUTAI Electric si cuncentra nantu à u Mediu Oriente, l'Africa, l'Asia Sudorientale, l'America Meridionale è u mercatu russu.
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












