CMTB1-63 Interruttore miniaturizatu MCB 1P 10A 16A 20A 25A 32A
Dettagli di u produttu
L'interruttore miniatura CMTB1-63 hà una funzione di prutezzione da cortocircuitu è sovraccaricu, pò ancu esse adupratu cum'è trasferimentu è cunversione pocu frequente di u sistema di putenza. L'MCB hà caratteristiche di struttura avanzata, prestazioni affidabili, alta capacità di interruzione, aspettu elegante ecc. A carcassa è e parti sò fatte di materiale cù resistenza à l'impattu, forte caratteristica ignifuga.
| Nome di u pruduttu | MCB |
| N° di mudellu. | CMTB1-63 1P |
| Standardu | IEC60898-1 |
| Certificatu | CE |
| Corrente nominale In (A) | 1-63A |
| Polacchi | 1P |
| Tensione nominale Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Frequenza nominale | CA 50/60Hz |
| Capacità nominale di cortocircuitu Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tensione nominale di resistenza à l'impulsu Uimp | 4000V |
| Temperatura ambiente | -20℃~+40℃ |
| Tipu di liberazione istantanea | Tipu C o tipu D |
| Culore | Biancu |
| Serviziu | OEM è ODM |
Curva
Polacchi
Vantaghju
1. Prutezzione di i circuiti contr'à a corrente di cortu circuitu
2. Prutezzione di i circuiti contr'à a currente di sovraccaricu
3. Bellu disignu è faciule da stallà
Applicazione
L'interruttori miniaturizzati MCB sò largamente utilizati in l'edifizii, in residenze, in applicazioni industriali, in a trasmissione di energia elettrica... ecc.
Altri
Imballaggio
12 pezzi per scatula interna, 240 pezzi per scatula esterna.
Dimensione per scatula esterna: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Mercatu principale
Mediu Oriente, Africa, Sud-Est Asiaticu, Sudamerica, Mercatu di a Russia... ecc.
Perchè sceglie noi
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













