Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A Mcb Interruttore miniatura
Dettagli di u produttu
L'interruttore miniatura CMTB1-63 offre prutezzione contr'à i curtcircuiti è i sovraccarichi, è pò ancu esse adupratu per trasferimenti è cunversioni di sistemi di putenza pocu frequenti. L'MCB hà un cuncepimentu strutturale avanzatu, prestazioni affidabili, alta capacità di interruzione è un aspettu elegante. U so involucru è e so parti sò custruite cù materiali cù una forte resistenza à l'impattu è proprietà ignifughe.
L'MCB hè cuncipitu per risponde à e norme IEC/EN60898-1 è pò esse utilizatu in sistemi AC 50/60Hz cù tensioni nominali di 230V/240V/400V/415V. Hà una corrente nominale massima di 63A è hè adattatu per applicazioni chì richiedenu correnti inferiori à questu limite.
| Nome di u pruduttu | MCB |
| N° di mudellu. | CMTB1-63 2P |
| Standardu | IEC60898-1 |
| Certificatu | CE |
| Corrente nominale In (A) | 1A-63A |
| Polacchi | 2P |
| Tensione nominale Ue (V) | 400/415V |
| Frequenza nominale | CA 50/60Hz |
| Capacità nominale di cortocircuitu Icn | 3000A/4500A |
| Tensione nominale di resistenza à l'impulsu Uimp | 4000V |
| Temperatura ambiente | -20℃~+40℃ |
| Tipu di liberazione istantanea | C |
| Culore | Biancu |
| Serviziu | OEM è ODM |
Curva
Polacchi
Vantaghju
1. Prutezzione di i circuiti contr'à a corrente di cortu circuitu
2. Prutezzione di i circuiti contr'à a currente di sovraccaricu
3. Bellu cuncepimentu è faciule da stallà
Applicazione
L'interruttori automatichi miniaturizzati MCB sò prufessiunali è largamente aduprati in l'edilizia, a residenza, l'applicazioni industriali, a trasmissione di energia elettrica.
Altri
Imballaggio
6 pezzi per scatula interna, 120 pezzi per scatula esterna.
Dimensione per scatula esterna: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Mercatu principale
I nostri principali mercati sò in regioni cum'è u Mediu Oriente, l'Africa, l'Asia Sudorientale, l'America Meridionale, u Mercatu di a Russia... ecc.
Perchè sceglie noi
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













