CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC Interruttore miniatura MCB per fotovoltaicu solare
Dettagli di u produttu
L'interruttori miniatura CMTB1-63 DC MCB anu a funzione di prutege l'apparecchi elettrichi è altri apparecchi di carica da prublemi di sovraccaricu è di cortu circuitu, è ponu ancu prutege a sicurezza di u circuitu. A maiò parte di i DC MCB utilizanu certi sistemi di corrente continua cum'è a nova energia, u fotovoltaicu solare, ecc. I stati di tensione di DC MCB sò generalmente da DC 12V-1000V, è a corrente nominale pò ghjunghje sin'à 63A.
| Standardu | IEC/EN 60947-2 |
| Corrente nominale In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polacchi | 1P |
| Tensione nominale Ue (V) | 250V |
| Frequenza nominale | 50/60Hz |
| Capacità nominale di cortocircuitu Icn | 6000A |
| Temperatura ambiente | -20℃~+70℃ |
| Tipu di curva | C |
| Gradu d'inquinamentu | 3 |
| Altitudine | ≤ 2000 m |
| Capacità massima di cablaggio | 25 m |
| Installazione | Guida DIN di 35 mm |
| Tipu di linea entrante | Cima |
Vantaghju
1. Prutegge u dispusitivu da a currente di cortu circuitu è a currente di sovraccaricu.
2. Dimensione Compatta: I MCB DC sò cuncepiti per esse compatti è risparmià spaziu, ciò chì li rende ideali per l'usu in picculi pannelli è apparecchiature elettriche.
3. Installazione faciule: I MCB DC sò cuncepiti per una installazione faciule è ponu esse muntati nantu à guide DIN o direttamente nantu à un pannellu.
Polacchi
Applicazione
L'interruttore miniatura DC MCB hè largamente utilizatu in certi sistemi di corrente continua cum'è a nova energia, u fotovoltaicu solare, ecc.
Altri
Imballaggio
12 pezzi per scatula interna, 240 pezzi per scatula esterna.
Dimensione per scatula esterna: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Dumande è Cundizioni
Cù certificati di sistema di gestione ISO 9001, ISO14001, è i prudutti sò qualificati da certificati internaziunali CCC, CE, CB.
Mercatu principale
MUTAI Electric si cuncentra nantu à u Mediu Oriente, l'Africa, l'Asia Sudorientale, l'America Meridionale è u mercatu russu.
Perchè sceglie noi
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









