Interruttore miniatura CMTB1-63DC 2P DC MCB
Dettagli di u produttu
L'interruttore miniatura CMTB1-63 DC MCB pò prutege l'apparecchi elettrichi è altri equipaghji di carica da prublemi di sovraccaricu è di cortucircuitu, è prutege a sicurezza di u circuitu. A maiò parte di i DC MCB utilizanu certi sistemi di corrente continua cum'è sistemi di energia solare, sistemi di salvezza di batterie, nova energia, ecc.
L'interruttori miniatura CC sò una suluzione affidabile è economica per prutege i circuiti CC da i guasti elettrichi, è e so dimensioni compatte, u scattu rapidu è l'alta capacità di interruzione li rendenu una scelta pupulare in una vasta gamma di applicazioni.
I stati di tensione di DC MCB sò generalmente da DC 12V-1000V, è a corrente nominale pò ghjunghje sin'à 63A.
| Standardu | IEC/EN 60947-2 |
| Corrente nominale In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polacchi | 2P |
| Tensione nominale Ue (V) | 500V |
| Frequenza nominale | 50/60Hz |
| Capacità nominale di cortocircuitu Icn | 6000A |
| Temperatura ambiente | -20℃~+70℃ |
| Tipu di curva | C |
| Gradu d'inquinamentu | 3 |
| Altitudine | ≤ 2000 m |
| Capacità massima di cablaggio | 25 m |
| Installazione | Guida DIN di 35 mm |
| Tipu di linea entrante | Cima |
Vantaghju
1. Sganciu Rapidu: I MCB DC sò cuncepiti per scattà rapidamente in casu di guastu elettricu, ciò chì aiuta à prevene danni à l'apparecchiature è à u cablaggio.
2. Alta capacità di interruzione: I MCB CC sò dispunibili in una gamma di capacità di interruzione, ciò chì significa chì ponu gestisce alti livelli di corrente senza scattà.
3. Prestazioni affidabili: I MCB DC sò cuncepiti per furnisce prestazioni affidabili è consistenti per una longa vita di serviziu, ciò chì aiuta à riduce i costi di manutenzione è di sustituzione.
4. Installazione faciule: I MCB DC sò cuncepiti per una installazione faciule è ponu esse muntati nantu à guide DIN o direttamente nantu à un pannellu.
Polacchi
Applicazione
L'interruttori miniatura MCB DC MCB sò largamente usati in certi sistemi di corrente continua cum'è a nova energia, u solare fotovoltaicu, ecc.
Altri
Imballaggio
6 pezzi per scatula interna, 120 pezzi per scatula esterna.
Dimensione per scatula esterna: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Dumande è Cundizioni
Cù certificati di sistema di gestione ISO 9001, ISO14001, i prudutti sò qualificati da certificati internaziunali CCC, CE, CB.
Mercatu principale
MUTAI Electric si cuncentra nantu à u Mediu Oriente, l'Africa, l'Asia Sudorientale, l'America Meridionale è u mercatu russu.
Perchè sceglie noi
1. Cù più di 10 anni di sperienza in a pruduzzione di prudutti di MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contattore... ecc.
2. Catena industriale cumpletata da a pruduzzione di cumpunenti à l'assemblea cumpleta di i prudutti, a prova è sottu cuntrollu di rutina.
3. Cù i certificati di u sistema di gestione ISO 9001, ISO14001, i prudutti sò qualificati da i certificati internaziunali CCC, CE, CB.
4. Squadra tecnica prufessiunale, pò furnisce serviziu OEM è ODM, pò furnisce prezzu cumpetitivu.
5. Tempu di consegna veloce è bonu serviziu post-vendita.
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










