Interruttore miniatura MCB solare CMTB1-63DC 3P DC
Dettagli di u produttu
L'interruttore miniatura CMTB1-63 DC MCB sò dispunibili in diverse dimensioni è classificazioni, è ponu esse aduprati in una vasta gamma di applicazioni, cumpresi sistemi di energia solare, sistemi di backup di batterie, sistemi marini è automobilistici, è macchine industriali.
I stati di tensione di DC MCB sò generalmente da DC 12V-1000V, è a corrente nominale pò ghjunghje sin'à 63A.
| Standardu | IEC/EN 60947-2 |
| Corrente nominale In (A) | 1A-63A |
| Polacchi | 3 |
| Tensione nominale Ue (V) | 750V |
| Frequenza nominale | 50/60Hz |
| Capacità nominale di cortocircuitu Icn | 6000A |
| Temperatura ambiente | -20℃~+70℃ |
| Tipu di curva | C |
| Gradu d'inquinamentu | 3 |
| Altitudine | ≤ 2000 m |
| Capacità massima di cablaggio | 25 m |
| Installazione | Guida DIN di 35 mm |
| Tipu di linea entrante | Cima |
Vantaghju
1. Prutezzione contr'à u sovraccaricu è u cortu circuitu
2. Caratteristiche di scattu: I MCB CC anu una caratteristica di scattu diversa da i MCB CA per via di a diversa natura di a tensione CC.
3. Tensione nominale: I MCB CC anu una tensione nominale specifica per i circuiti CC, tipicamente da 12V à 1000V CC.
4. Interruzione di l'arcu: I MCB CC sò cuncepiti per interrompe l'archi CC, chì si cumportanu in modu diversu da l'archi CA.
Polacchi
Applicazione
L'interruttori miniatura DC MCB sò largamente usati in certi sistemi di corrente continua, cum'è e nuove energie, u fotovoltaicu solare, e centrali elettriche è l'installazioni industriali... ecc.
Altri
Imballaggio
4 pezzi per scatula interna, 80 pezzi per scatula esterna.
Dimensione per scatula esterna: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Dumande è Cundizioni
Cù certificati di sistema di gestione ISO 9001, ISO14001, i prudutti sò qualificati da certificati internaziunali CCC, CE, CB.
Mercatu principale
MUTAI Electric si cuncentra nantu à u Mediu Oriente, l'Africa, l'Asia Sudorientale, l'America Meridionale è u mercatu russu.
Perchè sceglie noi
Telefono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











